Psychiatra

LUB ZADZWOŃ 22 699 02 02

 

W NASZYM OŚRODKU MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z PSYCHIATRĄ PRZEZ INTERNET - usługa dostępna dla naszych stałych pacjentów, którzy są w trakcie leczenia lub w trakcie procesu terapeutycznego w naszym Ośrodku.

 

Psychiatrzy w naszym ośrodku dysponują obszerną wiedzą z zakresu psychiatrii, wspartą regularnym uczestnictwem w szkoleniach, konferencjach psychiatrycznych oraz codziennym bezpośrednim kontaktem z wieloma pacjentami. Na zespół naszych lekarzy składają się lekarze specjaliści, ordynatorzy oraz kierownicy oddziałów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Warszawa). Nasi lekarze psychiatrzy posiadają uprawnienia do wypisywania recept refundowanych, wystawiania zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich.

 

Psychiatra Warszawa Mokotów - profile naszych psychiatrów znajdziesz poniżej:

Dr n. med. Kama Katarasińska-Pierzgalska

Dr n. med. Kama Katarasińska-PierzgalskaPsychiatra

Specjalista psychiatra, mgr psychologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła trzyletnie podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie.

Czytaj więcej
Konsultacja psychiatryczna
55 min
250 zł

W NASZYM OŚRODKU LEKARZE PSYCHIATRZY SPECJALIZUJĄ SIĘ W LECZENIU:

 

Poniżej członek naszego zespołu, lekarz psychiatra Kama Katarasińska-Pierzgalska, w ramach cyklu filmów edukacyjnych, omawia zagadnienia dotyczące leczenia depresji:

pixel