Witold Kocik

Witold Kocik Lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem psychiatrycznym osób z m.in. zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi oraz bezsennością i uzależnieniami. Na co dzień pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, gdzie regularnie pełni dyżury nocne. Z osobami doznającymi zaburzeń psychicznych pracuje od 2020 roku. Konsultacje prowadzi również w języku angielskim.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Ukończył kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odbywał liczne staże kliniczne m.in. w Szpitalu Solec w Warszawie oraz w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach. W Szpitalu Solec zajmował się również leczeniem pacjentów w Oddziale Chorób Wewnętrznych podczas pandemii COVID-19. Ukończył studia podyplomowe „Techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej” w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz roczne szkolenie „Psychoterapia osób z diagnozą schizofrenii” prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Psyche Plus w Warszawie.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku oferuje leczenie psychiatryczne zaburzeń depresyjnych, dwubiegunowych, zaburzeń lękowych, nerwicowych, psychotycznych, zaburzeń osobowości oraz uzależnień i bezsenności. Pracuje również z osobami obciążonymi chorobami somatycznymi takimi jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, oddechowego czy niewydolność wątroby.

DODATKOWE INFORMACJE

Jego zainteresowania naukowe wiążą się przede wszystkim z zagadnieniem psychoz, zaburzeń nastroju oraz uzależnień. Jako wzór stawia sobie wybitnego psychiatrę krakowskiego Antoniego Kępińskiego.

Witold Kocik

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel