Michał Barański

Michał Barański Psycholog, Psychoterapeuta

W ośrodku prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną i grupową oraz terapię par i rodzin, również w języku angielskim. Łączy pracę psychoterapeutyczną z doświadczeniem pracy biznesowej w międzynarodowych firmach. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywał od 1993 r., pracując z młodzieżą w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym oraz młodymi dorosłymi w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończył szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR).

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: Kliniczna Człowieka Dorosłego) oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (MBA).

Ukończył szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadające rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył staż terapeutyczny w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, staż kliniczny w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz w Mazowieckiem Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

Przez ponad dwadzieścia lat pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych koncernach – w tym przez blisko dziesięć lat poza Polską.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną oraz terapię grupową prowadzoną według zasad analizy grupowej. Oferuje również terapię w j. angielskim oraz on-line.

Zajmuje się terapią osób cierpiących na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości. Pomaga osobom doświadczającym problemów w relacjach oraz będących w sytuacjach kryzysowych, bądź mierzących się z wyzwaniami życiowymi.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem-kandydatem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR). Regularnie bierze udział w superwizjach indywidualnych i grupowych.

Michał Barański

REZERWACJA WIZYTY

PSYCHOTERAPIA GRUPOWA

Dostępne konsultacje w soboty - koterapia (konsultacje z dwoma psychoterapeutami - Michał Barański prowadzi z psychoterapeutką Dr Grażyną Fabiszewską):

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel