Aneta Nieznańska

Aneta Nieznańska Psycholog, Psychoterapeuta

Od ponad 15 lat zajmuje się prowadzeniem terapii indywidualnej i grupowej. Swoją praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęła w zespole Ośrodka Psychoterapii „Rasztów”. Posiada Certyfikat Analityka Grupowego (Nr 20) oraz Psychoterapeuty indywidualnego (Nr 25) Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” (IGAR). Uczestniczy w superwizjach i seminariach klinicznych w nurcie psychoanalitycznym.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (specjalizacja: „Psychologia kliniczna i osobowości”). Ukończyła pełne szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” zakończone uzyskaniem certyfikatu. Odbyła szkolenie z „Obserwacji niemowląt metodą Ester Bick” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą. W ramach współpracy z fundacją „Nagle Sami” pomagała osobom, które utraciły kogoś bliskiego w psychicznym poradzeniu sobie z żałobą. Współpracowała m.in. z Centrum Zdrowia i Psychoterapii i Specjalistyczną Przychodnią Lekarską „Vitamed”.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię analityczną. Zajmuje się terapią osób z objawami nerwicy, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i osobowości. Oferuje również konsultacje rodzicom, młodzieży szkolnej oraz pomoc psychologiczną osobom będącym w kryzysie życiowym. Pomaga także osobom przygotowującym się do rodzicielstwa oraz kobietom przechodzącym problemy psychologiczne okresu menopauzy. Zaprasza również wszystkich tych, którzy odczuwają potrzebę samopoznania i samorozwoju oraz poprawy funkcjonowania w różnych obszarach swojego życia i w relacjach z bliskimi.

W przypadku psychoterapii młodzieży, pracuje z osobami, które ukończyły 15-sty rok życia. Pierwsza konsultacja dziecka odbywa się razem z rodzicem / rodzicami.

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel