Anna Gieruszczak-Jędrzejewska

Anna Gieruszczak-Jędrzejewska Psycholog, Psychoterapeuta

Prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną oraz grupową. Ukończyła pełne szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR). Od 2019 do 2022 pracowała jako psychoterapeuta w Ośrodku Psychoterapii i Analizy Grupowej Archetypy. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Mazowieckiem Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, a także pracując młodymi dorosłymi w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ukończona specjalizacja: „Kliniczna Człowieka Dorosłego”) oraz SGH (studia podyplomowe). W 2021 roku ukończyła pełne szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Obecnie przygotowuje się do procesu certyfikacji w IGAR. Ukończyła staż terapeutyczny w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Mazowieckiem Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Łączy pracę psychoterapeutyczną z doświadczeniem pracy biznesowej w międzynarodowych firmach.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną oraz terapię grupową prowadzoną według zasad analizy grupowej. Oferuje terapię również w j. angielskim oraz za pomocą komunikacji zdalnej. Zajmuje się terapią osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości. Pomaga osobom, które zmagają się z problemami w relacjach, w pracy, w domu, z niską samooceną, stoją przed ważnymi wyzwaniami życiowymi.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem-kandydatem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR). Regularnie bierze udział w superwizjach indywidualnych i grupowych.

Ewa Starzec

REZERWACJA WIZYTY

PSYCHOTERAPIA GRUPOWA

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel