PsychePlus

Psychiatria

 • Zarezerwuj wizytę poprzez SYSTEM REZERWACJI ONLINE:
Psychoterapia:

  Psychiatrzy w naszym ośrodku dysponują obszerną wiedzą z zakresu psychiatrii, wspartą regularnym uczestnictwem w szkoleniach, konferencjach psychiatrycznych oraz codziennym bezpośrednim kontaktem z wieloma pacjentami. Na zespół naszych lekarzy składają się lekarze specjaliści, lekarze w trakcie specjalizacji, ordynatorzy oraz kierownicy oddziałów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Warszawa). Nasi lekarze psychiatrzy posiadają uprawnienia do wypisywania recept refundowanych, wystawiania zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich.

  Poniżej członek naszego zespołu, lekarz psychiatra Kama Katarasińska-Pierzgalska, w ramach cyklu filmów edukacyjnych, omawia zagadnienia dotyczące leczenia depresji:

  PSYCHIATRA WARSZAWA - profile naszych psychiatrów znajdziesz poniżej:

  Aleksandra Górecka

  Aleksandra Górecka Psychiatra

  Od 2015 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest zatrudniona w Oddziale leczenia zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu. Szkoli się w nurcie psychoterapii psychodynamcznej w ramach czteroletniego studium w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu psychiatrii oraz psychoterapii.

  Czytaj więcej
  Konsultacja psychiatryczna
  55 min
  180 zł
  Dr n. med. Kama Katarasińska-Pierzgalska

  Dr n. med. Kama Katarasińska-PierzgalskaPsychiatra

  Specjalista psychiatra, mgr psychologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła trzyletnie podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie.

  Czytaj więcej
  Konsultacja psychiatryczna
  55 min
  200 zł
  Karolina Stelmaszek

  Karolina StelmaszekPsychiatra

  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Współautorka materiałów edukacyjnych dla młodzieży w kampanii „Nie bój się psychiatry” stworzonej w celu promowania zdrowia psychicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje odbywając liczne staże oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach psychiatrycznych poszerzając wiedzę w zakresie m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych i psychogeriatrii.

  Czytaj więcej
  Konsultacja psychiatryczna
  55 min
  180 zł
  Dr n. med. Tomasz Szafrański

  Dr n. med. Tomasz SzafrańskiPsychiatra

  Specjalista psychiatra, w latach 1993-2012 asystent i adiunkt III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 1999 do 2012 kierował w Klinice oddziałem całodobowym F5). Od 2013 praktykuje prywatnie.

  Czytaj więcej
  Konsultacja psychiatryczna
  55 min
  250 zł

  Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tej usługi. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

  Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
  pixel