Karolina Stelmaszek

Karolina Stelmaszek Psychiatra

Specjalista psychiatra. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Współautorka materiałów edukacyjnych dla młodzieży w kampanii „Nie bój się psychiatry” stworzonej w celu promowania zdrowia psychicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje odbywając liczne staże oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach psychiatrycznych poszerzając wiedzę w zakresie m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych i psychogeriatrii.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest zatrudniona w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Wcześniej pracowała w jednym z najstarszych i największych szpitali psychiatrycznych w Polsce - SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu oraz w Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych..

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi diagnostykę oraz terapię farmakologiczną osób dorosłych z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, psychotycznymi, z zaburzeniami snu, osobowości. Uważa, że jedynie dogłębnie zebrany wywiad i empatyczne podejście do pacjenta pozwala uzyskać najlepszy efekt terapeutyczny. Współpracuje z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel