Joanna Jurek

Joanna Jurek Psycholog, Psychoterapeuta

Pracuje psychoterapeutycznie od 2012r. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzin i par. Jest w trakcie certyfikacji do tytułu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Naukowo związana z Zakładem Terapii Rodzin i Psychosomatyki, Katedry Psychiatri UJ w Krakowie.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (ukończona specjalizacja: psychologia kliniczna) oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne Zakładu Terapii Rodzin i Fundacji „Na Szlaku” w Krakowie. Klinicznie pracowała w Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie, Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Otwocku, Centrum Psychologiczno – Medycznym Mabor. Obecnie pracuje również w w Młodzieżowej Poradni Profilaktyki i Terapii Poza Iluzją.

CHARAKTER PRACY

W Ośrodku prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną oraz systemowo zorientowaną terapię rodzin i par. Oferuje również psychoterapię prowadzoną za pomocą komunikatora Skype. Zajmuje się terapią osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, osobowości i odżywiania. Oferuje także pomoc osobom zmagającym się z kryzysem i trudnościami w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Pomaga rodzinom i parom doświadczającym problemów w relacji lub w systemie rodzinnym, także tym doświadczającym żałoby po stracie.

W przypadku psychoterapii młodzieży, pracuje z osobami, które ukończyły 15-sty rok życia. Pierwsza konsultacja dziecka odbywa się razem z rodzicem / rodzicami.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, oraz jego Sekcji Naukowej Terapii Rodzin. Interesuje się zagadnieniami związanymi z przeżywaniem żałoby w kontekście funkcjonowania par i rodzin jej doświadczających. Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu psychoterapii rodzin i psychopatologii.

Joanna Jurek

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel