Ewa Starzec

Ewa Starzec Psycholog, Psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną i pracuje z parami. Ukończyła pełne, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji i jest absolwentką Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin. Jest w trakcie zaawansowanego szkolenia z Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia. Pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego w Tarczynie, gdzie pomaga dorosłym z trudnościami w relacjach, doświadczającym kryzysów życiowych, zmagającym się z objawami lęku i depresji.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS (specjalność psychologia kliniczna) oraz SGH. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji, ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Kształci się w Szkole Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia. Jest w trakcie zaawansowanego kursu terapii par w nurcie EFT (Emotionally Focused Therapy) pod egidą ICE EFT.

Pracuje w tarczyńskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych. Wcześniej pracowała z młodymi dorosłymi w ramach Akademickiego Ośrodka Psychoterapii przy UW. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w telefonie zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i ośrodku Regeneracja. Odbywała staże kliniczne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziałach Chorób Afektywnych oraz Leczenia Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi psychodynamiczną terapię indywidualną dla dorosłych, którzy doświadczają trudności w codziennym funkcjonowaniu i w adaptacji do zmian życiowych. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu utknięcia w życiu osobistym lub zawodowym, z poczuciem braku sensu, niską samooceną, z objawami depresji i lęku oraz z osobami nadużywającymi, w oparciu o współczesną wiedzę i psychodynamiczne rozumienie problemu uzależnienia. Młodym dorosłym pomaga w lepszym rozumieniu siebie; wspiera w radzeniu sobie z trudnościami natury separacyjnej. W pracy z parami skupia się na emocjonalnych potrzebach osób w relacji przywiązania. Wspierając zaufanie i bezpieczeństwo w parze pomaga rozumieć i zmieniać wzorce interakcji tak, aby bliska relacja stawała się źródłem satysfakcji. Tryb pracy dostosowuje do potrzeb i możliwości pacjenta.

DODATKOWE INFORMACJE

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Ewa Starzec

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel