Oferta pracy dla psychoterapeutki - psychoterapeuty

Ośrodek Psyche Plus poszukuje kandydatki/a do współpracy w niepełnym wymiarze godzin w naszym zespole w roli:

 

PSYCHOTERAPEUTKI / PSYCHOTERAPEUTY

 

Poszukujemy osoby, która ukończyła szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej / psychodynamicznej lub systemowej, bądź jest w trakcie tego typu szkolenia. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie aplikacji wyłącznie przez kandydatów, którzy mogliby podjąć pracę minimum 2 dni w tygodniu. Preferowane są osoby dostępne w środy w godzinach 15-22.

Oferujemy współpracę w zespole doświadczonych psychoterapeutów, udział w superwizji klinicznej i innych aktywnościach ośrodka (m.in. seminaria, intrawizje, szkolenia podyplomowe, konferencje). Szczegóły dotyczące działalności ośrodka Psyche Plus znajdą Państwo na naszej stronie: psycheplus.pl.

Warunki finansowe zostaną omówione indywidualnie podczas ewentualnego spotkania.

CV oraz informacje dotyczące dyspozycyjności (prosimy o wskazanie dni oraz dostępnych godzin) prosimy o przesyłanie na poniższy adres mailowy:

praca@psycheplus.pl

 

Aplikacje będą zbierane do 4 grudnia 2022 roku. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

W razie pytań dotyczących niniejszej oferty, uprzejmie prosimy o kontakt e-mailowy.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Psyche Plus

 

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”.

pixel