Łukasz Jędrych

Łukasz Jędrych Psycholog, Psychoterapeuta

Doświadczenie w obszarze psychoterapii zdobywa od 2013 roku. Prowadzi psychoterapię indywidualną. Uczestnik całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej afiliowanym przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz seminarium obserwacji niemowląt w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Ukończył Wydział Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie w 2008 roku. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Analitycznej afiliowanym przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz seminarium obserwacji niemowląt w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Doświadczenie w obszarze psychoterapii zdobywał w Ośrodku zdrowia psychicznego i problemów rodzinnych Synapsis, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Specjalistycznej Poradni przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej EGO.

CHARAKTER PRACY

W swojej pracy terapeutycznej opiera się na myśleniu psychoanalitycznym. W ośrodku prowadzi psychoterapię indywidualną. Swoją pomoc kieruje do osób, które m.in. cierpią z powodu chwiejności emocjonalnej, przeżywają życiowe kryzysy, są w żałobie, doświadczają nieustannych problemów w relacjach z innymi osobami (w rodzinie, z dziećmi, w pracy), odczuwają brak satysfakcji życiowej, cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, dolegliwości psychosomatycznych, myśli obsesyjnych lub natręctw, problemów odżywiania.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkiem Kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Interesuje go psychoanalityczne rozumienie twórczości artystycznej, w szczególności filmowej.

Łukasz Jędrych

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel