Irena Musiałkiewicz

Irena Musiałkiewicz Psycholog, Psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Pracuje w Szpitalu Wolskim głównie z osobami z doświadczeniem psychozy (schizofrenią, uporczywe zaburzenia urojeniowe, CHAD), a także z osobami z zaburzeniami osobowości, depresją i zaburzeniami lękowymi.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wydziału Psychologii SWPS oraz Filozofii UKSW. W trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", który posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od dwóch lat pracuje w innowacyjnym projekcie „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wsparcia Środowiskowego Osób z Zburzeniami Psychicznymi – Testowanie i Wdrażanie” w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, którego celem jest zmiana modelu wsparcia środowiskowego osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Przez wiele lat pracowała w Fundacji ITAKA Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych z rodzinami osób zaginionych. Doświadczenie zawodowe zdobywała również odbywając staże m.in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) i w Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala Wolskiego.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami z rozpoznaniem zaburzeń lękowo-depresyjnych, zaburzeń osobowości, adaptacyjnych oraz z doświadczeniem psychozy. Pomaga również osobom, które borykają się z lękiem, niepokojem, złością, poczuciem braku sensu oraz trudnościami w relacjach z innymi.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”. Interesuje się historią psychoanalizy, zwłaszcza w Polsce w okresie międzywojennym.

Irena Musiałkiewicz

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel