Aleksandra Bauld

Aleksandra Bauld Psycholog, Psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną i par (w tym w języku angielskim). Ukończyła studia psychologiczne, a następnie 4,5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne Zakładu Terapii Rodzin CM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracowała m.in. w szpitalu „Drewnica” w Ząbkach z osobami z doświadczeniem psychozy.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: Terapia małżeństw i Rodzin). Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywała podczas szkolenia organizowanego przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii organizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Uczestniczka konferencji i kursów z zakresu psychoterapii indywidualnej i pracy z parami (m.in. szkolenia I stopnia z zakresu terapii opartej na mentalizacji). Pracowała w wielu ośrodkach i instytucjach z osobami doświadczającymi rozmaitych trudności i kryzysów psychicznych, m.in. w ośrodku psychoterapeutycznym INTEGRA w Warszawie, na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego DREWNICA w Ząbkach oraz w tamtejszej Gminnej Komisji do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

CHARAKTER PRACY

W ośrodku prowadzi psychoanalitycznie zorientowaną psychoterapię indywidualną i terapię par, w tym w języku angielskim. Pomaga osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, nerwicami, zaburzeniami osobowości, cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, choroby psychosomatyczne oraz z doświadczeniem kryzysu psychotycznego. Pracuje też z osobami borykającymi się z problemami ze snem, poczuciem samotności i zagubienia, trudnościami w relacjach, pracy, rodzinie.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest członkinią kandydatką Polskiego Towarszystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Aleksandra Bauld

REZERWACJA WIZYTY

W przypadku braku wolnych lub dogodnych dla Państwa terminów prosimy o kontakt pod numerem: tel. 22 699 02 02 / kom. 570 355 355.

pixel