Kilka słów o nas

Warszawa, widok z dachu naszej lokalizacji

Nasi psychiatrzy, psycholodzy oraz psychoterapeuci od wielu lat pomagają swoim pacjentom w radzeniu sobie z problemami natury psychicznej oraz psychologicznej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w publicznych instytucjach zdrowia psychicznego, w tym na stanowiskach kierowniczych w oddziałach psychiatrycznych, jak również niezbędne certyfikaty uprawniające do pracy psychoterapeutycznej, bądź są w trakcie ich uzyskiwania.

Zespół psychoterapeutyczny pracuje w nurcie psychodynamicznym. Większość członków zespołu posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami z doświadczeniem psychozy. Łączy nas również zainteresowanie badaniami naukowymi w dziedzinie psychologii klinicznej i psychiatrii.

ZAPISZ SIĘ tel. 22 699 02 02

CENNIK

Agnieszka Chmielewska

agnieszka chmielewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Psychologii na SWPS, Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji i Pedagogiki na UW. W trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów", który posiada rekomendację sekcji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje na Psychiatrycznym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Konstancinie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową młodzieży, a także konsultacje dla rodziców i rodzin.

Czytaj więcej...

Mirella Denisiuk

Mirella Denisiuk

Psycholog, Psychoterapeuta

Certyfikowany analityk grupowy. Specjalista psycholog kliniczny. Dyplom psychologa uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, specjalizacja: psychologia kliniczna i osobowości. Od 2004 r. pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadające rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Certyfikowany psychoterapeuta analityk grupowy Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Czytaj więcej...

Monika Długokęcka

monika dlugolecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim w 1996 roku. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty nr 50, oraz Certyfikat Analityka Grupowego nr 47 ; ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej " Rasztów", posiadające rekomendację Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej...

Grażyna Fabiszewska

grazyna fabiszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Ukończyła podyplomowy kurs systemowej terapii rodzin w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów" (nurt psychodynamiczny).

Czytaj więcej...

Aleksandra Głowacka

aleksandra glowacka

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie 4-letnią podyplomową Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym posiadającą akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czytaj więcej...

Aleksandra Górecka

aleksandra gorecka

Psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Szkoli się w nurcie psychoterapii psychodynamcznej w ramach czteroletniego studium w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zdobywała odbywając liczne staże i szkolenia z zakresu psychiatrii.

Czytaj więcej...

Dr Małgorzata Jędrasik-Styła

Dr Małgorzata Jędrasik-Styła

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii UW. Doktor nauk społecznych (absolwentka studiów doktoranckich Instytutu Psychologii PAN/SWPS). Certyfikowany psychoterapeuta indywidulany i analityk grupowy Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów". Specjalista psycholog kliniczny. Od 2004 roku związana zawodowo z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz.

Czytaj więcej...

Łukasz Jędrych

lukasz jedrych

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.Doświadczenie w obszarze psychoterapii zdobywał w ośrodku zdrowia psychicznego i problemów rodzinnych Synapsis, specjalistycznej poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej...

Joanna Jurek

joanna jurek 1

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej i systemowej. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią rodzin i par. Ukończyła 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medium Uniwersytetu Jagielońskiego i Fundację ,,Na Szlaku” w Krakowie, które posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej...

Kama Katarasińska-Pierzgalska

kama katarasinska

Psychiatra, KIEROWNIK ds. PSYCHIATRII

Specjalista psychiatra, mgr psychologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła trzyletnie podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie.

Od 2001 roku pracuje w całodobowym oddziale w III Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej...

Krzysztof Kraszewski

krzysztof kraszewski 1

Psycholog, Psychoterapeuta

Certyfikowany analityk grupowy. Ukończył szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", który posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od początku pracy zawodowej związany z publiczną służbą zdrowia. Kierował Zespołem Leczenia Środowiskowego w Szpitalu Wolski, prowadzi psychoterapię indywidulaną i grupową w oddziale dziennym. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w oddziale ogólnopsychiatrycznym.

Czytaj więcej...

Agnieszka Kukuła

Agnieszka Kukuła

Psycholog, Psychoterapeuta

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Ukończyła 5-letni kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychologii klinicznej i uzyskała tytuł specjalisty psychologa klinicznego. Uczestniczyła także w dwuletnim szkoleniu z psychodramy morenowskiej prowadzonym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Czytaj więcej...

Irena Musiałkiewicz

irena musialkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Wydziału Psychologii SWPS oraz Filozofii UKSW. W trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", który posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej...

Gabriela Nowicka

gabriela nowicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej w Wołominie.

Czytaj więcej...

Aneta Nieznańska

aneta nieznanska

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka psychologii UKSW. Posiada Certyfikat Analityka Grupowego (Nr 20) oraz Psychoterapeuty indywidualnego (Nr25) Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”. Swoją praktykę rozpoczynała ponad 15 lat temu w zespole Ośrodka Psychoterapii „Rasztów”. Uczestniczyła w superwizjach i seminariach klinicznych w nurcie psychoanalitycznym.

Czytaj więcej...

Karolina Stelmaszek

karolina stelmaszek

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest zatrudniona w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Wcześniej pracowała w SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Czytaj więcej...

Dr Rafał Styła

rafal styla

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Psychologii UW (specjalizacja: psychoterapia) oraz SGH. Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Posiada Certyfikat Analityka Grupowego przyznany przez Instytut Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czytaj więcej...

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Psychiatra

Specjalista psychiatra, w latach 1993-2012 asystent i adiunkt III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 1999 do 2012 kierował w Klinice oddziałem całodobowym F5). Od 2013 praktykuje prywatnie.

Autor licznych publikacji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, International Early Psychosis Association, Schizophrenia International Research Society.

Czytaj więcej...

Maciej Zbyszewski

Maciej Zbyszewski

Psycholog, Psychoterapeuta

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii UW oraz Wydziału Socjologii UW. Doktorant w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu UKSW. Ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej...

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!