Paulina Chudzikiewicz

paulina chudzikiewicz

Psycholog - Seksuolog, Psychoterapeuta

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, dwuletnie studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej (SWPS) oraz dwuletnie studium socjoterapii i psychoterapii młodzieży (KCP). Obecnie jest w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej (APS).

Od kilku lat związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego, a wcześniej z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Współpracuje też z świetlicami socjoterapeutycznymi, gdzie pracuje zarówno z młodzieżą, jak i rodzicami. W swojej codziennej praktyce zajmuję się całościową diagnostyką psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym.

Prowadzi terapię osób zainteresowanych rozwojem osobistym lub doświadczających różnego rodzaju trudności życiowych: problemów w kontaktach z ludźmi i w nawiązywaniu relacji, poczucia pustki czy osamotnienia, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń nastroju, zanurzeń lękowych, uciążliwych objawów somatycznych, trudności w życiu seksualnym, jak również posiadających diagnozę zaburzeń osobowości lub z doświadczeniem psychozy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!