Monika Długokęcka

monika dlugolecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim w 1996 roku. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty nr 50, oraz Certyfikat Analityka Grupowego nr 47 ; ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej " Rasztów", posiadające rekomendację Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach, kursach, seminariach i konferencjach; ukończyła m.in. kurs Profesjonalnej Pomocy Psychologicznej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz brała udział w seminariach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Od 1996 roku zajmowała się pracą psychologiczną z dorosłymi i dziecmi m.in. w placówkach oświatowych, fundacji polsko-francuskiej „Zielone Domy”, fundacji „Ruch Samopomocy Kobiet”. Od 2004 roku pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20. Aktualnie wspólpracuje również ze Specjalistycznym Gabinetem Lekarskim " Amedis", jest członkiem zespołu terapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Dobra 4, gdzie prowadzi psychoterapię długoterminową osób dorosłych. Regularnie bierze udział w superwizjach indywidualnych i grupowych.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychologii Klinicznej Dziecka oraz Instytutu Analizy Grupowej " Rasztów".

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!