Łukasz Jędrych

lukasz jedrych

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.Doświadczenie w obszarze psychoterapii zdobywał w ośrodku zdrowia psychicznego i problemów rodzinnych Synapsis, specjalistycznej poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Jest członkiem Kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Analitycznej afiliowanym przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz seminarium obserwacji niemowląt w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

Pracuje z osobami dorosłymi. Swoją pomoc kieruje do osób, które m.in. cierpią z powodu chwiejności emocjonalnej, przeżywają życiowe kryzysy, są w żałobie, doświadczają nieustannych problemów w relacjach z innymi osobami (w rodzinie, z dziećmi, w pracy), odczuwają brak satysfakcji życiowej, cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, dolegliwości psychosomatycznych, myśli obsesyjnych lub natręctw, problemów odżywiania.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!