Joanna Jurek

joanna jurek 1

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej i systemowej. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią rodzin i par. Ukończyła 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medium Uniwersytetu Jagielońskiego i Fundację ,,Na Szlaku” w Krakowie, które posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jest absolwentką psychologii wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę zawodową rozpoczęła na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala im. Babińskiego w Krakowie specjalizującym się w leczeniu psychoz. Dalsze doświadczenie zdobyła pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy, Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Otwocku, oraz pozarządowych i prywatnych ośrodkach terapeutycznych.

Aktualnie pracuje z młodzieżą oraz rodzinami w Młodzieżowej Poradni Profilaktyki i Terapii Poza Iluzją a w ramach studiów doktoranckich zajmuje się również działalnością naukowo – dydaktyczną we współpracy z Zakładem Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Zakładem Psychologii Lekarskiej CM UJ w Krakowie.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!