Irena Musiałkiewicz

irena musialkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Wydziału Psychologii SWPS oraz Filozofii UKSW. W trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", który posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Obecnie pracuje w Szpitalu Wolskim głównie z osobami z doświadczeniem psychozy (schizofrenią, uporczywe zaburzenia urojeniowe, CHAD) a także z osobami z zaburzeniami osobowości, depresją i zaburzeniami lękowymi. Przez wiele lat pracowała w Fundacji ITAKA Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych z rodzinami osób zaginionych. Doświadczenie zawodowe zdobywała również odbywając staże m.in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) i w Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala Wolskiego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami z zaburzeniami psychotycznymi oraz zaburzeniami osobowości. Prowadzi również terapię z osobami, które borykają się z lękiem, niepokojem, złością, poczuciem braku sensu oraz trudnościami w relacjach z innymi.

Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Interesuje się historią psychoanalizy, zwłaszcza w Polsce w okresie międzywojennym.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!