Dr Hubert Suszek

Dr Hubert Suszek

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Psychologii UW (specjalizacja: psychoterapia oraz stosowana psychologia społeczna). Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Posiada europejski certyfikat psychoterapeuty, certyfikat psychoterapeuty indywidualnego oraz certyfikat analityka grupowego uzyskany w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, certyfikat I stopnia trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych oraz certyfikat II stopnia trenera treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuje psychoterapeutycznie od 2002 roku, w tym przez 7 lat pracował jako psychoterapeuta indywidualny i grupowy na Oddziale Klinicznym Dziennym Psychoterapii i Rehabilitacji I Kliniki Akademii Medycznej w Warszawie („Centrum Psychoterapii”). Odbył staże na oddziałach szpitali psychiatrycznych w Krakowie, Kobierzynie i Warszawie.

Obecnie adiunkt w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału Psychologii UW, gdzie prowadzi działalność naukową i dydaktyczną oraz psychoterapię w Akademickim Ośrodku Psychoterapii. W latach 2012-2014 kierował specjalizacją „Psychoterapia”.

Prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną oraz grupową dla osób cierpiących na zaburzenia nerwicowe, zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości i osób zainteresowanych rozwojem osobistym.

Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychologii osobowości, psychopatologii i psychoterapii.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!