Aneta Nieznańska

aneta nieznanska

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka psychologii UKSW. Posiada Certyfikat Analityka Grupowego (Nr 20) oraz Psychoterapeuty indywidualnego (Nr25) Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”. Swoją praktykę rozpoczynała ponad 15 lat temu w zespole Ośrodka Psychoterapii „Rasztów”. Uczestniczyła w superwizjach i seminariach klinicznych w nurcie psychoanalitycznym.

Odbyła szkolenie z „Obserwacji niemowląt metodą Ester Bick” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą.

W ramach współpracy z fundacją „Nagle Sami” pomagała osobom, które utraciły kogoś bliskiego w psychicznym poradzeniu sobie z żałobą. Współpracowała m.in. z Centrum Zdrowia i Psychoterapii i Specjalistyczną Przychodnią Lekarską „Vitamed”.

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!