Ana Petrović-Chojnacka

Ana Petrovic-Chojnacka

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Dodatkowo ukończyła kurs „Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna metodą Przedłużonej Ekspozycji w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego” organizowane przez Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie pracuje w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną. W latach 2011-2015 pracowała w Wojskowym Instytucie Medycznym w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego w Warszawie gdzie się w szczególności zajmowała diagnozą i leczeniem zaburzeń stresowych pourazowych u weteranów misji wojennych oraz osób z innymi zaburzeniami psychicznymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także współpracując z Powiślańską Fundacją Społeczną w zakresie pomocy psychologicznej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychoanalitycznym. Pomaga osobom, które doświadczają trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi, budowaniu intymnych relacji, doświadczają lęku, niepokoju, cierpią z powodu przygnębienia bądź braku satysfakcji w życiu. Pracuje z osobami, które znajdują się w sytuacji kryzysowej z powodu trudnych lub traumatycznych doświadczeń bądź są w żałobie po utracie kogoś bliskiego.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!