Agnieszka Kukuła

Agnieszka Kukuła

Psycholog, Psychoterapeuta

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Ukończyła 5-letni kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychologii klinicznej i uzyskała tytuł specjalisty psychologa klinicznego. Uczestniczyła także w dwuletnim szkoleniu z psychodramy morenowskiej prowadzonym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Od kilkunastu lat pracuje w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii na oddziale ogólnopsychiatrycznym. Odbyła także liczne staże kliniczne m.in. w Klinice Dzieci i Młodzieży IPiN, w Ośrodku Leczenia Nerwic i Depresji w Komorowie, w Ośrodku Terapii Uzależnień „Goplańska”, w Poradni Dzieci Autystycznych IPiN, w I Klinice Neurologicznej IPiN.

Poza pracą w szpitalu od lat współpracuje z ośrodkami psychoterapeutycznymi, prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną z wykorzystaniem testów psychologicznych (diagnoza osobowości, intelektu, funkcji poznawczych, zaburzeń pamięci u osób starszych). Na oddziale szpitalnym prowadzi także psychoterapię indywidualną i grupową, interwencję kryzysową, spotkania rodzinne, psychoedukację. Posiada duże doświadczenie w psychoterapii osób cierpiących na psychozy (w tym schizofrenię), depresję, lęk, zaburzenia osobowości. Pomaga osobom, które pragną uporać się z kryzysami w swoim życiu, doświadczają problemów zawodowych, mają trudności w osiąganiu ważnych osobistych celów życiowych , czują się samotne, zagubione, wątpią we własne siły, nie radzą sobie z emocjami.

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych (indywidualną i grupową) w nurcie psychodynamicznym.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!