Agnieszka Mikołajonek

Agnieszka Ciołkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Specjalista psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta. Magister psychologii, posiada certyfikat w zakresie terapii uzależnień Instytutu Psychologii Zdrowia – Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła 4-letnią specjalizację z psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła Szkołę Trenerów Warsztatów i Treningów Psychologicznych. Posiada uprawnienia do wykonywania badań diagnostycznych i wydawania opinii psychologicznej w obszarze orzecznictwa lotniczo- lekarskiego dla klasy 1, 2, 3, LAPL i personelu pokładowego.

Pracuje w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień „Cisowa” w Czarnym Lesie pod Warszawą. Pracowała w Poradni Leczenia Uzależnień Stowarzyszenia „Eleuteria” w Warszawie. Odbywała liczne staże kliniczne w oddziałach specjalistycznych (m.in. Oddział Leczenia Chorób Afektywnych IPiN, Klinika Nerwic IPiN, Klinika Dzieci i Młodzieży IPiN oraz Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień „Familia” w Gliwicach, dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi).

Prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną i grupową, terapię uzależnień. Pracuje z osobami uzależnionymi i ich bliskimi, z doświadczeniami psychoz, z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi, z diagnozą zaburzeń osobowości oraz z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, doświadczającymi życiowych kryzysów oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym.

Interesuje się psychoterapią psychodynamiczną, psychologią lotniczą, współwystępowaniem przyjmowania substancji psychoaktywnych i zaburzeń psychicznych oraz ich wpływem na funkcjonowanie poznawcze.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!