Agnieszka Chmielewska

agnieszka chmielewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Psychologii na SWPS, Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji i Pedagogiki na UW. W trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów", który posiada rekomendację sekcji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje na Psychiatrycznym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Konstancinie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową młodzieży, a także konsultacje dla rodziców i rodzin.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Psychiatrycznym Oddziale Dziennym dla Dzieci w Warszawie, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym na warszawskiej Ochocie, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Tarczynie.

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, a także konsultacje dla rodziców. Swoją pracę superwizuje u certyfikowanych psychoterapeutów.

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!