Karolina Stelmaszek

karolina stelmaszek

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest zatrudniona w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Wcześniej pracowała w SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Doświadczenie zdobywała pracując m.in. w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu oraz w Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych. Współautorka materiałów edukacyjnych dla młodzieży w kampanii „Nie bój się psychiatry” stworzonej w celu promowania zdrowia psychicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje odbywając liczne staże oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach psychiatrycznych poszerzając wiedzę w zakresie m.in. zaburzeń nerwicowych, depresyjnych i psychogeriatrii.

 

Obszar konsultacji:

Uprawnienia:

  • wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  • wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  • wystawianie zaświadczeń lekarskich

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!