Dr n. med. Tomasz Szafrański

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Psychiatra

Specjalista psychiatra, w latach 1993-2012 asystent i adiunkt III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 1999 do 2012 kierował w Klinice oddziałem całodobowym F5). Od 2013 praktykuje prywatnie.

Autor licznych publikacji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, International Early Psychosis Association, Schizophrenia International Research Society.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym stanów psychotycznych (reakcje psychotyczne, zaburzenia urojeniowe, schizofrenia), zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeń pamięci, zaburzeń nerwicowych zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwica natręctw), zbieractwa. Konsultuje także osoby z niepełną odpowiedzią na prowadzone dotychczas leczenie, z tak zwaną „lekoopornością” lub złą tolerancją farmakoterapii. Zajmuje się również pacjentami z zaburzeniami psychicznymi występującymi w przebiegu chorób neurologicznych (np. padaczki, choroby Wilsona). W swojej pracy korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobytego na szkoleniach i kursach w zakresie terapii systemowej, poznawczo-behawioralnej i terapii psychodynamicznych, jednakże nie prowadzi indywidualnej psychoterapii.

 

Obszar konsultacji:

Uprawnienia:

  • wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  • wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  • wystawianie zaświadczeń lekarskich

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!