Oferta Psycheplus

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

W naszym Ośrodku otrzymacie Państwo kompleksową pomoc psychiatryczną oraz psychologiczną. Wspólnie postaramy się znaleźć źródło Waszych problemów, zrozumieć je oraz pomóc w ich rozwiązaniu. Podczas pierwszych konsultacji zaproponujemy Państwu odpowiedni rodzaj wsparcia farmakologicznego czy psychoterapeutycznego, w formie spotkań indywidualnych lub grupowych.

Posiadamy doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej, takich jak: zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), nerwice oraz zaburzenia osobowości, stany psychotyczne (m.in. schizofrenia), zaburzenia stresowe pourazowe (PTSD) i wiele innych. Pomoc oferujemy również osobom, które mają kłopoty w relacjach z ludźmi, trudności w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych, chcą skorzystać z psychoterapii jako formy rozwoju osobistego.

Jako jeden z nielicznych nasz Ośrodek oferuje kompleksową pomoc terapeutyczną dla osób z doświadczeniem psychozy oraz ich rodzin.

Na ofertę naszego Ośrodka składają się:

 
 • thumb 4
  Konsultacja psychiatryczna to rozmowa z lekarzem psychiatrą, podczas której pacjent ma możliwość opowiedzieć o wywołujących cierpienie dolegliwościach.Zadaniem lekarza jest szukanie źródeł zgłaszanych objawów oraz możliwych przyczyn cierpienia, ponieważ mogą one mieć zarówno podłoże psychiczne, jak i somatyczne.
   
 • thumb 1

  PSYCHOTERAPIA
  INDYWIDUALNA

  W ośrodku oferujemy psychoterapię prowadzoną w jednym z podstawowych nurtów psychoterapii jakim jest nurt psychodynamiczny.Psychoterapia psychodynamiczna jest skuteczną metodą leczenia zaburzeń nerwicowych, lęków, depresji, zaburzeń osobowości oraz zaburzeń emocjonalnych związanych z sytuacją kryzysową. 
   
 • thumb 2

  PSYCHOTERAPIA
  GRUPOWA

  Podobnie jak inne formy pracy psychoterapeutycznej, terapia grupowa umożliwia zrozumienie objawów choroby oraz znalezienie jej przyczyn. Uczestnicząc w grupie Pacjent poznaje mechanizmy zachowania obniżające komfort jego życia i ma szansę wypracować dzięki temu strategie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. 
   
 • thumb 3

  TERAPIA
  RODZIN

  Z terapii rodzinnej może skorzystać rodzina, która przeżywa kryzys lub boryka się z trudnościami, z którymi sama nie może sobie poradzić. Trudności te mogą być związane z chorobą, psychiczną bądź somatyczną, jednego z członków rodziny, a także z kryzysem, który może się pojawić podczas tzw. zmiany etapu życia.

   
 • thumb 8c

  TERAPIA MAŁŻEŃSTW / PAR

  Terapia pary lub małżeńska to rozmowa, w której terapeuta pomaga partnerom powiedzieć oraz usłyszeć o wzajemnych uczuciach, myślach, potrzebach i pragnieniach, a także przyczynach tego, co dzieje się w relacji. Taka rozmowa ma pomóc zrozumieć drugą osobę i to, jaki każdy z partnerów ma wkład w związek.

 • thumb 5c

  DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

  Diagnoza psychologiczna to ocena właściwości psychicznych i psychologicznych mechanizmów funkcjonowania danej osoby w różnych sytuacjach życiowych. Diagnoza umożliwia pełniejsze wyjaśnienie trudności badanego, ułatwia znalezienie przyczyn problemów i pomaga wybrać odpowiednie postępowanie terapeutyczne.

   
 • thumb 6

  PROGRAM LECZENIA PSYCHOZ

  Oferujemy kompleksową pomoc terapeutyczną osobom z doświadczeniem epizodu psychotycznego i ich bliskim.Wszyscy psychologowie i psychiatrzy zaangażowani w Program mają specjalistyczne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

   
 • thumb 7c

  GRUPY
  WSPARCIA

  Grupa wsparcia to forma pomocy psychologicznej, w której uczestnicy grupy mogą poczuć, że ich doświadczenia (np. zaburzenia psychicznego) są uniwersalne.W przeciwieństwie do psychoterapii grupowej, zasadniczym celem grupy nie jest psychologiczne rozumienie swoich trudności, a raczej doświadczenie wsparcia.

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!