Program leczenia osób po epizodzie psychotycznym

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS oferuje kompleksową pomoc terapeutyczną osobom z doświadczeniem epizodu psychotycznego i ich bliskim.

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

Wszyscy psychologowie i psychiatrzy zaangażowani w Program mają specjalistyczne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Specjalistom zainteresowanym poznaniem specyfiki pracy terapeutycznej oraz pogłębianiem psychoanalitycznego rozumienia pacjentów psychotycznych oferujemy szkolenie teoretyczne (roczne studia podyblomowe) dotyczące tej grupy pacjentów.

 

Informacje na temat programu leczenia znajdziesz tutaj: PROGRAM LECZENIE OSÓB PO EPIZODZIE PSYCHOTYCZNYM => czytaj więcej

Informacje na temat studiów podyplomowych organizowanych przez nas znajdziesz tutaj: PSYCHOTERAPIA OSÓB Z DIAGNOZĄ SCHIZOFRENII => czytaj więcej

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!