Oferta pracy dla lekarza psychiatry

 

Poszukujemy kandydatki/a do współpracy w niepełnym wymiarze godzin w naszym zespole w roli:

LEKARZA PSYCHIATRY

Poszukujemy lekarza medycyny, który posiada specjalizację w dziedzinie psychiatrii lub jest w jej trakcie (na czwartym roku lub wyższym). Istotna jest dyspozycyjność w minimum jedno popołudnie w dni robocze lub w sobotę/niedzielę. Mile widziane szkolenie w psychoterapii lub zainteresowanie tą dziedziną pomocy osobom doświadczającym trudności psychicznych.

Oferujemy współpracę w zespole lekarzy psychiatrów, którym kieruje lek. Kama Katarasińska-Pierzgalska, współpracę z zespołem psychoterapeutów i psychologów klinicznych, udział w superwizji klinicznej i innych aktywnościach ośrodka (m.in. w szkoleniu podyplomowym, wykładach otwartych i konferencjach).

Warunki finansowe zostaną omówione indywidualnie, podczas ewentualnego spotkania.

CV prosimy o przesłanie na poniższy adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań dotyczących niniejszej oferty, uprzejmie prosimy o kontakt e-mailowy (j.w.) lub telefoniczny (605-33-66-83).

Z wyrazami szacunku,

Zespół Psyche Plus

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!