Grupa dla seniorów

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS zaprasza do udziału w spotkaniach grupowych dla seniorek i seniorów. Udział w grupie jest bezpłatny.

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

 

Więcej informacji tutaj:

 

Grupa adresowana jest do osób, które mają ponad 60 lat i które zarazem:Grupa dla Seniorów

  • chciałyby lepiej radzić sobie z trudnościami związanymi z wiekiem,
  • chciałyby porozmawiać o własnych doświadczeniach życiowych,
  • poszukują miejsca, w którym czułyby się rozumiane i wysłuchane,
  • chciałyby doświadczać więcej optymizmu, radości życia i energii,
  • poszukują źródła mobilizacji do działania i aktywności.

W trakcie spotkań grupowych uczestnicy będą mieli okazję do podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz sposobność uważnego wysłuchania
innych osób. Aktywny udział w grupie pomaga lepiej rozumieć siebie i swoich bliskich, ułatwia budowanie głębszych relacji, daje satysfakcję i wsparcie.

 

Spotkania grupowe prowadzone są przez psycholożkę i psychoterapeutkę mgr Agnieszkę Cieślak-Gembal. Grupa odbywać się będzie w każdy piątek (za wyjątkiem dni świątecznych), w godzinach 14:00-15:30. Grupa ma charakter otwarty, co oznacza, że możliwe jest dołączenie do spotkań w późniejszym terminie (jeśli są wolne miejsca).

 

Zapisy pod numerem telefonu (22) 699-02-02 lub osobiście w Ośrodku od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-20:00. Limit miejsc w grupie wynosi 12 osób. Zapisy według kolejności zgłoszeń.

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!