Waldemar Dulęba

waldemar duleba 1

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończył studia z zakresu psychologii klinicznej na Wydziale Filozofii ATK w Warszawie. Od 1988 roku zajmuje się praktyczną pomocą terapeutyczną. Od 1996 roku jest certyfikowanym psychoterapeutą Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Systemowej w Heidelbergu. Po ukończeniu studiów do 1990 roku pracował w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym. Następnie przez 19 lat w Poradni Zdrowia Psychicznego "Synapsis" gdzie prowadził indywidualną psychoterapię młodzieży i dorosłych, psychoterapię rodzinną, psychoterapię małżeńską i psychoterapię par oraz grupową psychoterapię analityczną.

Od 6 lat współpracuje z Pracownią Terapii i Rozwoju gdzie prowadzi psychoterapię. Odbył liczne szkolenia i staże, brał udział w warsztatach, seminariach i superwizjach dotyczących pracy klinicznej.

Ukończył 4 letnie szkolenie w psychoterapii systemowej rodzin i par zorganizowanej przez Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Systemowej w Heidelbergu i Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Uczestniczył w rocznym kursie psychoterapii par zorganizowanej przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Ukończył 4 letnie szkolenie z zakresu grupowej psychoterapii analitycznej w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów".

Jest członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów". Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, psychoterapię rodzinną, małżeńską i psychoterapię par.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!