Magdalena Linke

Magdalena Linke

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychoterapeutka – pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią grupową. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuje z osobami doświadczającymi różnego rodzaju trudności - kryzysów w życiu prywatnym i zawodowym, problemów w kontaktach z ludźmi i nawiązywaniu relacji, z osobami które doświadczają zaburzeń nastroju, odczuwają lęki, uciążliwe objawy somatyczne oraz z osobami z diagnozą zaburzeń osobowości czy też doświadczeniem psychozy.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2008 roku współpracuje z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Odbywała tam staże, później pracowała w Oddziale Dziennym III Kliniki psychiatrycznej oraz w oddziale specjalizującym się w leczeniu pierwszych epizodów psychozy. Aktualnie jest w trakcie studiów doktoranckich w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz prowadzi w jednym z oddziałów krótkoterminową terapię grupową oraz indywidualną. Zajmuje się również diagnozą psychologiczną.

Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!