Dr Magdalena Linke-Jankowska

Magdalena Linke

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii UW. Doktor nauk medycznych, specjalność psychiatria. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” w trakcie procesu certyfikacyjnego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią grupową w nurcie psychodynamicznym.

Pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziale specjalizującym się w leczeniu pierwszych epizodów psychozy. Zajmuje się tam psychoterapią oraz diagnozą osób z zaburzeniami psychicznymi.

Prowadzi psychoterapię osób doświadczających różnego rodzaju trudności - kryzysów w życiu prywatnym i zawodowym, problemów w kontaktach z ludźmi i nawiązywaniu relacji, osób, które doświadczają zaburzeń nastroju, odczuwają lęki, uciążliwe objawy somatyczne oraz osób z diagnozą zaburzeń osobowości czy też z doświadczeniem psychozy. Zajmuje się również diagnozą psychologiczną.

Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!