Anna Gruszka

Anna Gruszka

Psycholog, Psychoterapeuta

Magister Psychologii Klinicznej oraz Psychologii Międzykulturowej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Dyplomowany psychoterapeuta ośrodka szkoleniowego "Laboratorium Psychoedukacji” posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Członkini Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Od 2008 roku pracownik III Kliniki Psychiatrycznej, w oddziale całodobowym, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność naukową angażując się w projekty badawcze w Polsce i za granicą. W Chinach ukończyła szkolenia z zakresu filozofii i kultury wschodnioazjatyckiej. W roku 2011 otrzymała dyplom ukończenia rocznego warsztatu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction – Redukcja Stresu oparta na Uważności) stworzonym przez profesora Jon Kabat-Zinna.

W celu połączenia psychologii zachodniej z holistycznym podejściem do człowieka- praktyką uważności i świadomości- podjęła szkolenia z psychologii kontemplatywnej prowadzone przez certyfikowanych psychoterapeutów Uniwersytu Naropy, w Boulder, Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Konsultuje, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych z zaburzeniami m.in. nerwicowymi, lękowymi, afektywnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania (z wyłączeniem anoreksji), a także z doświadczeniem psychozy. Pomaga cudzoziemcom w adaptacji kulturowej. Przeprowadza całościową diagnostykę psychologiczną.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!