Agnieszka Cieślak-Gembal

agnieszka cieslak gembal 2

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna i społeczna). Ukończyła czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, ośrodku posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła pierwszy stopień Psychoterapii Opartej o Mentalizację (MBT), obecnie jest w trakcie szkolenia w ramach Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie kliniczne w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej zdobyła odbywając staże kliniczne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Wcześniej była związana zawodowo z marketingiem, posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach rynku.

Prowadzi psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi i młodzieżą w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami z szerokim spektrum trudności, również z osobami, które mają za sobą doświadczenie kryzysu psychotycznego. Pomaga osobom z diagnozą zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju. Zajmuje się terapią osób, które przeżywają problemy w kontaktach społecznych, kryzysy w relacjach, doświadczają poczucia osamotnienia, pustki, mają obniżone poczucie własnej wartości lub doświadczają trudności w obszarze zawodowym.

Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracji Psychoterapii.

Summary in English: Psychologist (master degree in clinical and social psychology). Accomplished full 4-year training in psychotherapy in the Laboratorium Psychoedukacji in Warsaw. Acquired clinical experience in the Institute of Psychiatry and Neurology in Warsaw and in the Bródnowski Hospital. She specializes in psychodynamic individual therapy conducted both in Polish and English. She consults in English.

 

Obszar konsultacji:

ZAPISZ SIĘ    tel. 22 699 02 02

CENNIK

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!