Psychiatra

Psychiatrzy w naszym ośrodku dysponują obszerną wiedzą z zakresu psychiatrii, wspartą regularnym uczestnictwem w szkoleniach, konferencjach psychiatrycznych oraz codziennym bezpośrednim kontaktem z wieloma pacjentami. Na zespół naszych lekarzy składają się lekarze specjaliści, lekarze w trakcie specjalizacji, ordynatorzy oraz kierownicy oddziałów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Warszawa). Nasi lekarze psychiatrzy posiadają uprawnienia do wypisywania recept refundowanych, wystawiania zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich.

ZAPISZ SIĘ  tel. 22 699 02 02 CENNIK

PROFILE NASZYCH PSYCHIATRÓW:

Kama Katarasińska-Pierzgalska

kama katarasinska

Psychiatra, KIEROWNIK ds. PSYCHIATRII

Specjalista psychiatra, mgr psychologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła trzyletnie podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie.

Od 2001 roku pracuje w całodobowym oddziale w III Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej...

Monika Michalak

monika michalak

Psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Lublinie. Pracuje w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie odbywa specjalizację z psychiatrii w trybie rezydentury (obecnie w trakcie V roku szkolenia). Doświadczenie zdobywała pracując w oddziałach ogólnopsychiatrycznych całodobowych, poradni zdrowia psychicznego, a także w trakcie kursów i szkoleń z zakresu psychiatrii ogólnej i psychofarmakoterapii.

Czytaj więcej...

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Psychiatra

Specjalista psychiatra, w latach 1993-2012 asystent i adiunkt III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 1999 do 2012 kierował w Klinice oddziałem całodobowym F5). Od 2013 praktykuje prywatnie.

Autor licznych publikacji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, International Early Psychosis Association, Schizophrenia International Research Society.

Czytaj więcej...

Jamilah Barbara Younes

Jamilah Barbara Younes

Psychiatra

Specjalista psychiatra, lekarz z ponad 10-letnim stażem pracy psychiatrycznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracę rozpoczynała w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci oraz oddziale młodzieżowym Szpitala w Garwolinie, pracowała także z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz dotkniętymi problemem współuzależnienia.

Czytaj więcej...

Joanna Królicka

Joanna Królicka

Psychiatra

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z psychiatrii w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w trakcie czteroletniego, podyplomowego Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów w ośrodkach polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej...

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!