Psychiatra

Psychiatrzy w naszym ośrodku dysponują obszerną wiedzą z zakresu psychiatrii, wspartą regularnym uczestnictwem w szkoleniach, konferencjach psychiatrycznych oraz codziennym bezpośrednim kontaktem z wieloma pacjentami. Na zespół naszych lekarzy składają się lekarze specjaliści, lekarze w trakcie specjalizacji, ordynatorzy oraz kierownicy oddziałów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Warszawa). Nasi lekarze psychiatrzy posiadają uprawnienia do wypisywania recept refundowanych, wystawiania zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich.

ZAPISZ SIĘ  tel. 22 699 02 02 CENNIK

PROFILE NASZYCH PSYCHIATRÓW:

Kama Katarasińska-Pierzgalska

kama katarasinska

Psychiatra, KIEROWNIK ds. PSYCHIATRII

Specjalista psychiatra, mgr psychologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła trzyletnie podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie.

Od 2001 roku pracuje w całodobowym oddziale w III Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej...

Aleksandra Górecka

aleksandra gorecka

Psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Szkoli się w nurcie psychoterapii psychodynamcznej w ramach czteroletniego studium w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zdobywała odbywając liczne staże i szkolenia z zakresu psychiatrii.

Czytaj więcej...

Dr hab. Jarosław Jóźwiak

jaroslaw jozwiak

Psychiatra

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (tytuł lekarza, doktora i doktora habilitowanego) oraz Politechniki Warszawskiej (magister chemii), obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Wielokrotnie nagradzany (m.in. przez Polską Akademię Nauk, Premiera RP i Ministra Zdrowia) za pracę naukową w dziedzinie neurobiologii mózgu.

Czytaj więcej...

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Dr n. med. Tomasz Szafrański

Psychiatra

Specjalista psychiatra, w latach 1993-2012 asystent i adiunkt III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 1999 do 2012 kierował w Klinice oddziałem całodobowym F5). Od 2013 praktykuje prywatnie.

Autor licznych publikacji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, International Early Psychosis Association, Schizophrenia International Research Society.

Czytaj więcej...

Jamilah Barbara Younes

Jamilah Barbara Younes

Psychiatra

Specjalista psychiatra, lekarz z ponad 10-letnim stażem pracy psychiatrycznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracę rozpoczynała w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci oraz oddziale młodzieżowym Szpitala w Garwolinie, pracowała także z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz dotkniętymi problemem współuzależnienia.

Czytaj więcej...

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!