Psyche Plus

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii


Nasza Oferta

Witamy na naszej stronie. W naszym Ośrodku znajdziecie Państwo kompleksową pomoc psychiatryczną oraz psychologiczną. Posiadamy doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej, takich jak depresja, nerwice, zaburzenia osobowości, stany psychotyczne czy zaburzenia stresowe pourazowe. Oferujemy m.in. konsultacje psychiatryczne, psychoterapię indywidualną i grupową oraz terapię rodzin, małżeństw i par.


Czytaj więcej

Psyche Plus

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii


Nasz Zespół

Wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają specjalistyczne kierunkowe wykształcenie, poparte wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu pomocy psychoterapeutycznej oraz psychiatrycznej. Posiadamy unikalne doświadczenie w psychodynamicznie zorientowanej pracy terapeutycznej z pacjentami z doświadczeniem psychozy. Zespół łączy również zainteresowanie badaniami naukowymi w dziedzinie psychologii klinicznej i psychiatrii.


Czytaj więcej

Psyche Plus

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii


Gdzie jesteśmy?

Nasz Ośrodek znajduje się na granicy dwóch dzielnic, Mokotowa oraz Ursynowa, przy ulicy Cieszyńskiej 2A, Warszawa. Jesteśmy zlokalizowani w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko stacji metra "Wilanowska", przystanku tramwajowego oraz pętli autobusowej (tzw "dworzec południowy"), niedaleko skrzyżowania ulic Puławskiej, Alei Wilanowskiej oraz Alei Niepodległości. Niedaleko znajduje się parking Parkuj i Jedź.


Czytaj więcej

Psyche Plus

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii


Nasz Blog

Blog tworzony jest z myślą o osobach, które interesują tematy z dziedzin: psychoterapia, psychologia kliniczna i psychiatria. Z myślą o osobach, które mogą borykać się z problemem natury psychologicznej lub osobach, które korzystają z psychoterapii, czy farmakoterapii, które poszukują pomocy. Dedykowany także profesjonalistom. Psychoterapeuta, psycholog, psychiatra czy student psychologii i medycyny może być zainteresowany artykułami specjalistycznymi.


Czytaj więcej

Istnieją wolne miejsca w grupie psychoterapeutycznej odbywającej się w poniedziałki w godz. 18:15-19:45. Zapraszamy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 22 699 02 02

Dla kogo
Grupa skierowana jest do osób, które:

  • przeżywają stany depresji, lęki i obawy w życiu codziennym,
  • doświadczają trudności w kontaktach z innymi ludźmi,
  • chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie,
  • chciałyby zmienić nie satysfakcjonujące relacje w rodzinie i związku,
  • zauważają u siebie objawy utrudniające funkcjonowanie,
  • trudno im się znaleźć na studiach lub w pracy,
  • przeżywają trudny okres w życiu i chciałyby umieć sobie z tym poradzić.

Zasady
Grupa prowadzona w nurcie psychodynamicznym. Maksymalna liczba uczestników w grupie wynosi 8 osób. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Jedna sesja psychoterapii trwa 90 minut.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy na spotkanie konsultacyjne.

Kontakt: 22 699 02 02

Miejsce: Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS, ul. Cieszyńska 2A (Warszawa, Mokotów, w pobliżu stacji metra „Wilanowska”)

Termin spotkań grupy: poniedziałki 18:15 - 19:45
Koszt sesji: 80 zł
Prowadzący: dr Rafał Styła

Aktualności

Nabór do grupy psychoterapeutycznej

Istnieją wolne miejsca w grupie psychoterapeutycznej odbywającej się w poniedziałki w godz. 18:15-19:45. Zapraszamy.

Czytaj więcej…
Psychoedukacja - warsztaty dla osób z doświadczeniem psychozy

Od styczna 2017 r. rozpoczynamy cykl warsztatów psychoedukacyjnych przeznaczony dla osób z diagnozą schizofrenii i innych zaburzeń psychotycznych.

Czytaj więcej…
Oferta pracy dla lekarza psychiatry

Poszukujemy kandydatki/a do współpracy w niepełnym wymiarze godzin w naszym zespole w roli:

Czytaj więcej…

Blog

„Smutno mi. Chyba mam depresję...” czyli kilka słów o (nie)zdrowiu psychicznym człowieka współczesnego cz. II

Poniedziałek, 10.11.2017, wyd. nr 37

Kiedy rozkłada nas choroba – pojawia się gorączka, kaszel, ból brzucha albo inne niepokojące objawy – często, zamiast iść prosto do lekarza, wybieramy drogę na skróty i o diagnozę pytamy „wujka Google”. W końcu to „specjalista” niemalże idealny – darmowy, dostępny o każdej porze dnia i nocy. Niestety, często na tym jego zalety się kończą. Internetowy doradca prezentuje w odpowiedzi na zapytanie chorego tysiące najróżniejszych diagnoz (od przeziębienia aż po rzadkie choroby śmiertelne), wśród których trudno jest znaleźć tę najbardziej prawdopodobną.

 

Czytaj więcej…

 Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!